تولید و چاپ نایلون بسته مرغ با طرح های متنوع

09129179448 واحد فروش
نایلون بسته بندی مرغ

امروزه مرغ و گوشت به صورت بسته بندی و سلفون کشی شده به پروتئینی، قصابی، فروشگاه ها و .... توسط شرکت های مختلف عرضه می شود. بسته بندی ها بدین صورت است یا مرغ به طور کامل با رعایت نکات بهداشتی بسته بندی می شود و یا قسمت های مختلف مرغ به صورت خورد شده سلفون کشی و بسته بندی شده و به فروشگاه ها توزیع داده می شود. جهت آشنایی با انواع چاپ بر نایلون بسته مرغ با مجموعه کارا پلاست، همراه باشید.

کارا پلاست
کارا پلاست

نایلون بسته بندی مرغ

پخش انواع بسته بندی مرغ با چاپ

با توجه به این که مرغ اگر به درستی بسته بندی و نگهداری نشود در کوتاه ترین زمان، فاسد می شود بنابراین چون مرغ و گوشت از اصلی ترین غذاها محسوب می شود و  باید پس از کشتار، توسط شرکت ها و کارگاه ها برای بسته بندی مرغ با استفاده از نایلون، نایلکس، سلفون بر اساس نکات و دستورات بهداشتی، اقدام نمایند. شرکت های مختلفی در زمینه ی تولید نایلون بسته بندی مرغ فعالیت دارند، اگر قصد چاپ نایلون بسته بندی مرغ به صورت عمده با کمترین هزینه را دارید، تنها کافیست با واحد فروش تماس حاصل نمایید.

نایلون بسته بندی مرغ

انواع بسته بندی نایلون مرغ

نایلکس بسته بندی مرغ انواع مختلفی به دلیل افزایش متقاضی، دارد. با توجه به درخواست متقاضیان و متفاوت بودن سلیقه ها و نیازها، شرکت ها تولید نایلون مرغی و بسته بندی آن ها را در مدل های مختلفی به بازار عرضه کرده اند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. همانطور کمی قبل تر گفته شد مرغ، از مواد غذایی بسیار حساسی محسوب می شود که باید بسته بندی آن دارای خصوصیاتی به شرح زیر باشد.

 • نایلون مورد استفاده برای مرغ، نایلون سه لایه با جنسی ضخیم و غیر قابل نفوذ از آلودگی، گرما و رطوبت است.
 • نایلون مرغ به صورت هلالی دوخت می خورد که باعث جلوگیری از جمع شدن خون آبه در آن می شود.
 • برای بسته ‌بندی‌ مرغ از لایه‌ OPP لمینت روی CPP استفاده می ‌شود که محکم و دارای مقاومت زیاد است و مانع جلوگیری از تماس یافتن محصول با چاپ مورد نظر می شود.
 • نایلون های بسته بندی مرغ اصولا دو رنگ هستند. تولیدی های خصوصی مرغ از نایلون بسته بندی چاپ دار چند رنگ با طراحی های جذاب نیز استفاده می کنند، اما تولیدی های دولتی از چاپ تک رنگ ساده استفاده می کنند.
 • تولید پلاستیک بسته بندی مرغ بیشتر در ضخامت های نازک سه لایه انجام می شود که البته با توجه به سفارش مشتری می توان ضخامت درخواستی را تولید کرد.

قیمت چاپ نایلون مرغی

خرید و قیمت چاپ بر نایلون بسته بندی مرغ

قیمت چاپ بسته بندی مرغ به عوامل مختفی بستگی دارد که می تواند شامل جنس و نوع بسته بندی، مقدار ضخامت، نوع طرح چاپ، رنگ درخواستی و ابعاد و ..... باشد. شما می توانید برای سفارش چاپ برند و اسم شرکت مد نظر به همراه آدرس و شماره تماس بر روی نایلکس بسته بندی مرغ، به صورت عمده به قیمت تولیدی اقدام نمایید.

مشخصات چاپ بر نایلون بسته بندی مرغ

فروش عمده مرغ بسته بندی

مشخصات چاپ بر نایلون بسته بندی مرغ

رنگ چاپ دو الی سه رنگ ترکیبی
قابلیت چاپ چاپ بر نایلون و نایلکس و فیلم های oppو cpp 
جنس نایلون مقاوم در برابر رطوبت، پارگی
ابعاد نایلون عرض ۱۴ سانتیمتر تا۹۰ سانتیمتر
نوع عرضه نایلون خیاری رولی و کیلویی
قیمت تماس بگیرید
ماندگاری چاپ ماندگاری بالایی دارد

انواع بسته بندی نایلون مرغ

قیمت نایلون بسته بندی مرغ

 • تولیدی های خصوصی مرغ برای بسته بندی محصولات خود از نایلون های چاپ دار با طراحی های متفاوت استفاده می کنند و می دانند که در جذب مشتری و فروش بیشتر تاثیر خارق العاده ای دارد.
 •  تولیدی های دولتی همواره از رنگ آبی استفاده می کنند یا به عبارتی، چاپ تک رنگ ساده  مورد توجه آنها است، نایلون های بسته بندی مرغ اصولا دو رنگ هستند که این می تواند دو دلیل داشته باشد که عبارتند از: اینکه نایلون از ابتدا بصورت دو رنگ تولید شده باشد و دیگری اینکه نایلون بصورت یک رنگ تولید شده و سپس چاپ گردیده است.

نایلون فود گرید مرغ‌

لیست قیمت چاپ نایلون بسته بندی مرغ

نایلونی که به طور مستقیم با مواد غذایی در ارتباط است را نایلون فود گری یا بهداشتی می نامند که بهداشتی بودن این نوع نایلون ها در تولیدی های مرغ اهمیت فراوانی دارد. به عبارتی دیگر این نوع نایلون از فاسد شدن، تغییر رنگ و بو مرغ جلوگیری می نماید، از لحاظ بهداشتی هم تایید شده است.


 • منظور از نایلون فود گرید مرغ‌ چیست؟

  نایلون‌ فود گرید نوعی نایلون بهداشتی است که از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه تهیه و تولید می‌شود.

 • قیمت چاپ نایلون بسته بندی مرغ چقدر است؟

  با توجه به تنوع بسته بندی و طرح های چاپی، می توانید برای استعلام قیمت با واحد فروش کارا پلاست تماس حاصل نمایید.

 • نایلون بسته بندی مرغ چه ویژگی هایی دارد؟

  نایلون مورد استفاده برای مرغ، نایلون سه لایه با جنسی ضخیم و غیر قابل نفوذ از آلودگی، گرما و رطوبت است.
  نایلون مرغ به صورت هلالی دوخت می خورد که باعث جلوگیری از جمع شدن خون آبه در آن می شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید