چاپ نایلون ساندویچ و فست فود

09129179448 واحد فروش
پلاستیک ساندویچ

برای رستوران، فست فودی، ساندویچ فروشی علاوه بر ارائه محصولات غذایی با کیفیت باید در زمینه ی بسته بندی و ارسال غذاهای بیرون بر بهترین بسته بندی نایلون را ارائه دهند که طبق اصول و استاندارد های بهداشتی باشد. برای کسب اعتبار با نام و برند فست فودی خود در بین مردم و هم صنف های دیگر می توانید تبلیغات از طریق چاپ بر پلاستیک ساندویچ را با کمترین هزینه انجام دهید.

کارا پلاست
کارا پلاست

قیمت چاپ نایلون ساندویچ

ساندویچ، غذاهای فست فودی امروزه جزء غذای محبوب اغلب مردم و همچنین جایگزین غذای خانگی شده است که تنها کافیست از طریق تماس با فست فودی مد نظر ساندویچ مورد نظر خود را سفارش دهید و یا به صورت حضوری در رستوران میل کنید اما نکته ی مهم و قابل توجه در ارائه ی خدمات صنف های رستورانی، رعایت نکات بهداشتی است به عبارتی دیگر باید در هنگام تحویل انواع ساندویچ ابتدا آن ها را کاملا بهداشتی بسته بندی کنند و بعد تحویل مشتری دهند. برای بسته بندی ساندویچ می توانید از نایلون شفاف، رنگی ساده و یا چاپ شده استفاده نمایید که پیشنهاد مجموعه ی کارا پلاست چاپ بر نایلون به همراه برند و لوگوی فست فودی شما است که در جذب مشتری بسیار موثر است.

قیمت نایلون ساندویچ

پلاستیک بسته بندی ساندویچ

برای بسته بندی ساندویچ بهتر است پلاستیک، نایلون را جایگزین پاکت کاغذی کنید زیرا پاکت کاغذی در زمان استفاده پاره می شوند و همچنین چربی مواد غذایی را به خود سریع جذب می کنند و در زمان پاره شدن پاکت بسیار موثر است که این امر موجب نارضایتی مشتری می شود پس بهترین جایگزین، نایلون بسته بندی ساندویچ است که در ابعاد، مدل، طرح های متنوع تولید و عرضه می شود همچنین می توانید با سلیقه ی خود برای چاپ نایلون رنگی مخصوص ساندویچ اقدام نمایید.

پاکت ساندویچ

انواع بسته بندی ساندویچ

 • پاکت پلاستیکی ساندویچ

قیمت پاکت پلاستیکی ساندویچ

پاکت ساندویچ نایلونی و پلاستیکی یکی از پرمصرف ‌ترین و ارزان ترین انواع بسته بندی ساندویچ است. پلاستیک ساندویچ بیشتر مناسب ساندویچ های سرد یا فریز شده است، زیرا زمانی که ساندویچ گرم در پاکت های پلاستیکی قرار می گیرند حرارت زیاد آن باعث عرق کردن و خمیر شدن نان ساندویچ می شود و مرغوبیت آن از دست می رود. چنان چه ساندویچ های گرم را در این نوع لفاف ها بسته بندی می کنید بهتر است ابتدا آن را در کاغذ مخصوص بپیچید و سپس در لفاف پلاستیکی قرار دهید.

 • پاکت متالایز ساندویچ

پاکت متالایز ساندویچ

 لفاف های متالایز به طور کامل مواد غذایی را گرم نگه می ‌دارد و مانع انتقال رطوبت و روغن به بیرون می شود و بسیار سالم و بهداشتی است. رنگ براق و زرورقی این نوع پاکت های ساندویچی به دلیل استفاده از پودر فلز آلومینیوم در آن می باشد.

 • پاکت صدفی ساندویچ

پاکت صدفی ساندویچ

این نوع بسته بندی از جنس سلفون صدفی بوده و با رنگ سفید یا شیری خود شناخته می شود. اکثر ساندویچ های آماده کارخانه ای به وسیله این نوع لفاف بسته بندی می شوند، چرا که سلفون صدفی بهترین متریال جهت نگهداری مواد غذایی سردخانه ای و فریزری می باشد.

 • پاکت کرافت ساندویچ

پاکت کرافت ساندویچ

بسته بندی کرافت در صنایع غذایی محبوبیت زیادی دارد اما کاغذ کرافت بیشتر مناسب غذاهای خشک است. برای بسته بندی ساندویچ با کاغذ کرافت بهتر است اول ساندویچ با کاغذ مومی پیچیده شود و بعد در پاکت کرافت قرار گیرد. پاکت ساندویچ کرافت برای غذاهایی که روغن یا رطوبت ندارند مثل ساندویچ های خشک بسته بندی ایده‌ آلی است.

 • پاکت مومی ساندویچ

پاکت مومی ساندویچ

در بین پاکت های کاغذی، پاکت مومی بیشترین کارایی را در مصارف رستوران و فست فود ها دارد که می‌ تواند تا مدت طولانی ساندویچ را گرم نگه دارد و از آن محافظت کند. کاغذ مومی حاوی یک لایه‌ ضد روغن و ضد رطوبت است که در برابر خیس شدن یا روغن غذا مقاومت بسیار بالایی دارد و برای بسته بندی ساندویچ های چرب و همبرگر ایده ‌آل می باشد.

 • پاکت دولایه ساندویچی

پاکت دولایه ساندویچی

این محصول از لمینیت کاغذ با یک لایه پلی اتیلن تشکیل می شود. به دلیل اضافه شدن یک لایه پلی اتیلن به داخل پاکت، پاکت های مذکور در برابر عبور روغن و رطوبت مقاومت بالایی دارند و چنان چه سس یا روغن یا هرنوع رطوبتی به درون آن ها نشت کند از انتقال آن به سطح پاکت و دست مصرف کننده جلوگیری می کند. در صورت سفارش مشتری توانایی تولید پاکت دو لایه با لایه داخلی متالایز جهت گرم ماندن ساندویچ نیز امکان پذیر می باشد.

 • پاکت ساندویچ پنجره دار

پاکت ساندویچ پنجره دار

هر نوع پاکت ساندویچ را می توان به صورت پنجره دار تولید کرد که باعث می شود ساندویچ بسته بندی شده مشخص باشد. در بیشتر موارد نمونه های پنجره دار را تولیدکنندگان ساندویچ های آماده برای پخش در فروشگاه ها استفاده می کنند تا محتوای ساندویچ در پشت ویترین قابل مشاهده باشد.

چاپ نایلون ساندویچ

چاپ نایلون بهترین روش تبلیغات تا به امروزه بوده است که از طریق این روش بهترین بازدهی و بالا ترین میزان فروش ثبت شده است. چاپ نایلون ساندویچ می تواند نام (رستوران، فست فودی، ساندویچ فروشی)، لوگو فست فودی، طرح و استیکر ساندویچ و همبرگر باشد که همه ی موارد ذکر شده بستگی به سلیقه و سفارش مشتری دارد، اگر به دنبال بهترین تولید کننده نایلون بسته بندی در تهران و سفارش انواع چاپ بر نایلون ساندویچ دارید با مجموعه ی کارا پلاست تماس حاصل نمایید.

مزایای بسته بندی ساندویچ و همبرگر

 • رعایت نکات بهداشت و حفظ جان مشتری
 • کسب رضایت مشتری
 • افزایش میزان فروش
 • تبلیغ نام و برند فست فودی مد نظر

قیمت چاپ بر نایلون بسته بندی ساندویچ

قیمت چاپ بر نایلون به نوع بسته بندی ساندویچ، جنس بسته بندی، نوع نایلون، مذل طرح سفارشی و .... بستگی دارد. برای دریافت بهترین خدمات در زمینه ی چاپ، سفارش چاپ بر انواع نایلون به قیمت تولیدی به صورت عمده با تیم حرفه ای کارا پلاست در ارتباط باشید و مشاوره ی رایگان در زمینه ی تبلیغات دریافت نمایید.

 واحد فروش 09129179448

مشخصات چاپ پلاستیک ساندویچ 

مشخصات چاپ پلاستیک ساندویچ 

رنگ چاپ دو الی سه رنگ ترکیبی
قابلیت چاپ چاپ بر نایلون و نایلکس و فیلم های oppو cpp 
جنس نایلون مقاوم در برابر رطوبت، پارگی
ابعاد نایلون عرض ۱۴ سانتیمتر تا۹۰ سانتیمتر
نوع عرضه نایلون خیاری رولی و کیلویی
قیمت تماس بگیرید
ماندگاری چاپ ماندگاری بالایی دارد

 • نکات مثبت بسته بندی ساندویچ چیست؟

  رعایت نکات بهداشت و حفظ جان مشتری، کسب رضایت مشتری

 • قیمت چاپ نایلون ساندویچ و فست فود چقدر است؟

  برای استعلام  قیمت چاپ نایلون ساندویچ و فست فود با مجموعه ی کارا پلاست تماس حاصل نمایید.

 • برای بسته بندی ساندویچ پلاستیک بهتر است یا پاکت کاغذی؟

  برای بسته بندی ساندویچ با توجه به ویژگی هایی که پلاستیک دارد اعم از مقاوم بودن، چاپ پذیری بالا و.... برای بسته بندی انواع ساندویچ بسیار مناسب است.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید